Jump to content

ugovor preko telefon-optima


mirjana02

Preporučene objave

poštovani, moj suprug je na obrt uzeo pretplatu paketa Optime još 2010.g. za telefon i internet na rok od 2 godine. To se produžavalo svake dvije godine a da nismo niti dobivali obavijesti o produženju. Nedavno sam nazvala Optimu jer selimo iz stana na kojem je prijavljen obrt od supruga i da odjavim pretplatu, na što mi je njihov agent odgovorio da sam još u 8 mjesecu 2015. putem telefona kad su me zvali pristala na produženje ugovora.

 

Prije svega zvali su me da mi ponude tada neku akciju, pa sam samo rekla neka mi to pošalju poštom, jer da o tome ne želim preko telefona a i da ne mogu u ime obrta sklapati ugovor,jer da je ugovor na obrt od supruga. Danas mi odgovoraju da sam ipak sklopila produženje ugovora putem telefona, neovisno u kojoj ulozi, pa me zanima imam li kakvih osnova za žalbu da prekinem ugovor ?

 

Puno Vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ugovor se nakon isteka od 2 godine ne produzuje automatski.

ali se usluga i dalje nastavlja isporucivati.

te mozete bilo kada istu i otkazati.

 

ali ako je kako kazete telefonski putem sklopljen novi ugovor, trebali su vam postom poslati primjerak tog ugovora!

te ste od dana primitka tog ugovora imali pravo zalbe/raskida itd... - rok je mislim 15-30 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija