Jump to content

krađa osobne slike imena prezimena


iaurora

Preporučene objave

dakle radi se o tome da je tvrtka ili neznam kako bi nazvala koja prodaje tablete bez mog dopuštenja sa facebooka uzela moju sliku -u privatnom vlasništvu moje ime i prezime pored koga su napisali izjavu u svoju korist koju ja nisam dala i objavili to na svojoj službenoj stranici što mogu po tom pitanju učiniti i imam li pravo na kakvu odštetu,da idem sa tužbom za krađu identiteta ui duševne boli

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne shvaćate ne zanima mene njihova prodaja stvar je u tome da su oni uzeli moju sliku ime i prezime tj ukrali da im služi ko model kako ćete vitko izgledati nakon uporabe i dodatno napisali lažnu izjavu kod moje slike ko da sam ja to rekla a nikad sa njima nisam imala kontakt slučajno vidio prijatelj moju sliku na toj stranici

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...da im služi ko model kako ćete vitko izgledati nakon uporabe...

 

U principu vam laskaju... :D

 

Šalu na stranu - ako pričamo o kaznenom djelu, eventualno bi se moglo tu raditi o čl. 146. KZ-a - nedozvoljena uporaba osobnih podataka. Ali, moguć problem po vas nalazi se u Facebooku. Naime, kako je ta originalno zamišljena "društvena mreža", u zadnjih 5 godina postala "debeli" biznis, a koliko je meni poznato kod uređivanja vlastitog korisničkog profila, postoji rubrika "da li dozvoljavate da se vaši podaci koriste i prosljeđuju drugima" (ili nešto slično) - ako vam je tamo stavljeno "da", onda je sve u redu sa njihove strane. Ako ste stavili "ne", onda to naravno nije u redu. Provjerite si to, pa ćete biti pametnija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

no bilo kako bilo zar oni imaju pravo ukrast moju sliku ime i prezime i napisat lažnu izjavu ko da sam ja rekla a naravno nisam cit...vrhunske su tablete,skinula sam sa njima 12 kg ma da nikad u životu sa kg nisam imala problema tipa ako ih koristite čete izgledat ovako...zar se ne može ništa učiniti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija