Jump to content

Molim pomoć


RIA11

Preporučene objave

Pozdrav svim korisnicima foruma...

Nov sam ovdje i molim Vas za pomoć tj. savjet. Sa svojom curom sam bio u vezi od 2007 god. i iz te veze dobili smo curicu koja je sad stara nepunih 3 god. Prekinuli smo u veljači ove godine na slijedeći način:

-nakon svađe u autu udarila me je nekoliko puta zatvorenom šakom i punom snagom u glavu (napominjem da je ona bila vozač, ja sam bio suvozač, a iza nas u sjedalici je bila naša kćerkica)

-da se obranim i da ju smirim, udario sam je lijevom rukom u predjelu njezine bedre, ali na način da to dijete nije moglo vidjet (a nije ni mogao biti jak udarac jer je moja ruka bila udaljena od njezine noge nekih 20-cm)

-5 dana nakon toga navečer mi je prijetila da sutra letim iz kuće pošto smo živjeli zajedno u kući njezinih roditelja, kćeri je rekla da joj je tata smeće na što sam ja rekao da nije vrijedna ni da živi i da kako može djetetu govorit takve stvari, te na facebook objavljuje status: "izgleda da će mi sutra biti sretan dan"

-sljedeći dan odlazi na policijsku postaju i prijavljuje me za obiteljsko nasilje, te za prijetnju smrću, i ja se selim kod svojih roditelja

-nakon toga jedno vrijeme nismo razgovarali(samo u vezi djeteta), al smo se nakon nekog vremena na neki način i pomirili, ali ja sam živio kod svojih roditelja, a ona s ocem i bratom

-ona je dolazila svaki vikend kod mene, spavali smo, normalno se čuli svaki dan

-nakon nekog vremena naša veza opet puca, ona se pretvorila u osobu koju ja više ni ne poznajem, počela izlazit, najedamput desetak novih traperica, troje-četvore naočale, cipele, torbe( sve je to Armani, Lacoste, Guess, i sl.)...

-jedan dan radi od 08-15, drugi dan od 12-19, s time da dijete vozi svaki dan u vrtić u 7 i dalje je u kafiću, bez obzira dal radi ujutro ili popodne

-ja sam u međuvremenu imao nekih problema sa želucem, jedno vrijeme sam bio u bolnici i molio sam je da mi dovede dijete, samo da ju vidim nakratko, nije htjela ( govorila mi je dao Bog da crkneš u toj bolnici, i tome slične stvari)

-sada mi se više ne želi javit na telefon, dane provodi na poslu i u kafiću, kuha jedamput tjedno, ne želi podjelit samnom apsolutno nikakvu informaciju o djetetu, a uz sve to meni je netko poslao doma u kloverti njezine slike na kojima je gola, i pismo u kojem je objašnjeno da pruža seksualne usluge za novac

-nakon toga zvao sam je 100-tinjak puta, poslao isto toliko poruka i ajde, napokon mi se udostoji javiti i veli mi da dođem kod nje na posao što sam ja i uradio

-nakon što me je pred svojim kolegicama OPET izvrijeđala, ponizila, isprovocirala i svašta nešto, jednostavno sam izgubio kontrolu i pljunuo sam joj u lice, okrenuo se i otišao

-normalno, ona je zvala policiju i opet me prijavila, makar priznajem da nisam to trebao učiniti

-kako dijete doma jede samo slatkiše i tvrdu hranu, nemože imati redovitu stolicu, kad ide na wc to je takav plač, takva bol i takve suze da meni hoće srce puknut, u 5 mjesecu je trebala ići s njom kod doktora a ona još ni sad nije bila

-to je po meni zanemarivanje dijeteta, brani mi i uskračuje komunikaciju s djetetom, živi s ocem koji je šizofrenišar i s bratom koji je kriminalac i koji daje djetetu od 2.5 god pištolj u ruke, osuđivan radi niza kaznenih dijela(od prijetnji, krađa, obiteljskog nasilja jer si je pretukao suprugu i slomio joj nogu i neznam šta još, uz napomenu da je supruga bila 10-ak godina starija od njega i da je bila striptizeta). Ona ima plaću oko 2800kn(frizerka), kad joj oduzmu sve ovrhe dobije na zaštićeni račun cca 1500kn, otac je propali obrtnik s dugom od cca 500 tisuća kuna, povremeno radi doma na crno, a gospodin brat ima sad nekih 30-ak godina i nema ni dana radnog staža, čak mislim da još nije ni izvadio radnu knjigu. Ponavljam se, al uz sve to ja dobijem njezine gole slike i pismo u kojem piše da se sexa za novac.

KAKVE SU MOJE ŠANSE DA JA DOBIJEM SKRBNIŠTVO I KOLIKO TAJ PROCES TRAJE?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je točno što ste naveli, a to je da je ona nasrnula fizički i/ili verbalno (vrijeđajući Vas), a onda Vi izgubite živce, uzvratite na neki način, pa onda ona Vas prijavi, pitanje je, zašto Vi nju ne prijavite? U konačnici, ona je prva nasrnula na Vas i time izazvala Vašu obrambenu reakciju, a ne obrnuto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija