Jump to content

nastavak rada tijekom izdržavanja zatvorske kazne???


marines

Preporučene objave

ja sam tako odsluzio kaznu, od 8 mjeseci.

kad sam se javljao u remetinec na odsluzenje uzeo sam sljedece dokumente sa sobom (tako me uputio sudac izvrsenja)

 

1) preslika radne knjizice

 

2) potvrda u neophodnosti na radnom mjestu

 

3) potvrda o zaposlenju na neodredjeno

 

4) preslika da ti je uplaceno mirovinsko (hzmo) i sve ostalo zadnja 3 mjeseca. neznam kako se to tocno zove ali valjda me razumijes.

 

5) suglasnost tvog poslodavca da ces ici raditi kod njega iz zatovra

 

6) molba za vanjski rad, ali to pises rukom i to vec kad si stigao na odsluzenje. to ce te referent uputiti sto i kako.

 

ako ti daju ( a dat ce ti ako ti je sve ok sa dokumentima,jer im ti dok tako radis dajes 70% od place, a treba zatvoru lova), onda ides na vukomerec i kad ti sve provjere u firmi ides raditi.

i da, lakse je dobiti vikende kad radis vani. a i nisi tamo u 4 zida cijelo vrijeme iako je vukomerec poluotvoreni odjel i nisi pod kljucem cijelo vrijeme...

ali svjedno je lakse kad si bar dio dana vani. brze vrijeme ide, a i psiha ostaje u boljem stanju.

 

 

e sad samo jedna stvar... ja sam iz zagreba. ako nisi iz zg, ili iz neke ovdje blizu zupanije neznam dali je to moguce. znam da su kod nas u vukomercu isli ljudi na posao u zagorje,varazdin... ali ako si iz dalmacije ili slavonije, neznam dali tamo ima takav odjel...

 

ako imas pitanja,pitaj slobodno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija