Jump to content

Uvjerenje o nekaznjavanju


Zaspam

Preporučene objave

Pozdrav,

 

ne radim u mjestu prebivalista. Na uvjerenje o nekažnjavanju se ceka 7-10 dana, sto znatno komplicira situaciju, sad da ne gnjavim sa detaljima... Ono sto me zanima je da li postoji ikakav nacin da se zatrazi uvjerenje o nekažnjavanju bez putovanja u mjesto prebivalista. Na stranicama nekih sudova pise da uvjerenje moze zatraziti netko umjesto vas, ali mora imati vasu osobnu iskaznicu. Isto tako u nekim mjestima bez problema netko drugi moze za vas zatraziti uvjerenje. To mozda nije skroz u skladu s propisima, jer kod mene to ne dozvoljavaju. Dakle ima li ikakav nacin, da ja to obavim bez da ikoga gnjavim, tipa preporuceno postom, faks, ovjerena kopija osobne iskaznice uz isprintanu zamolbu? Isto tako kakva je procedura s preuzimanjem, jer jedno vrijeme je bilo i da moram osobno to i preuzeti? Da li se mora traziti bas u mjestu prebivalista ili se moze direktno zatraziti u mjestu gdje je zupanijski sud, te da li se tad dobije isti dan, ili se svejedno ceka 7-10 dana?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija