Jump to content

rjesenje o mirovini


urlikavac

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

Evo mene opet.... :-?

Nakon što sam prije 10-tak dana dobio privremeno rješenje i navedeni iznos akontacije od 1500 kuna, danas dolazi opet novo privremeno rješenje sa iznosom akontacije od 2700 kuna s napomenom da se ono prvo rješenje stavlja izvan snage. Čemu dva privremena rješenja u tako kratkom roku? Koja je poanta? :-? Ja očekivao pravo rješenje, a ovo opet privremeno. Ništa mi više nije jasno :misli:

Da li je netko imao slična iskustva?

Hvala na pomoći i odgovorima. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

urlikavac je napisao:

Evo mene opet.... :-?

Nakon što sam prije 10-tak dana dobio privremeno rješenje i navedeni iznos akontacije od 1500 kuna, danas dolazi opet novo privremeno rješenje sa iznosom akontacije od 2700 kuna s napomenom da se ono prvo rješenje stavlja izvan :[/e. quote]

 

Jel u tom rješenju isto piše sve kao i u prvome, osim iznoza u kunama ????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

urlikavac je napisao:

Evo mene opet.... :-?

Nakon što sam prije 10-tak dana dobio privremeno rješenje i navedeni iznos akontacije od 1500 kuna, danas dolazi opet novo privremeno rješenje sa iznosom akontacije od 2700 kuna s napomenom da se ono prvo rješenje stavlja izvan snage. Čemu dva privremena rješenja u tako kratkom roku? Koja je poanta? :-? Ja očekivao pravo rješenje, a ovo opet privremeno. Ništa mi više nije jasno :misli:

Da li je netko imao slična iskustva?

Hvala na pomoći i odgovorima. :namiguje:

 

I ja bih volo znati! Polovinom ovog mjeseca predao sam svu dokumentaciju na obradu i sada čekam konačni obračun i time i konačno riješenje o mirovini. Ali u razgovoru sa kolegama čini se da ću se načekati, kažu da se čeka i više od 3 mj. :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija