Jump to content

Raspored prema novoj sistematizaciji-opis poslova


Pravnica555

Preporučene objave

Pliiiz upomoć! Neka mi netko odgovori. Zaposlen sam u gradskoj upravi kao vježbenik pravne struke. sada se radi nova sistematizacija i zanima me mogu li me rasporediti na poslove koje može raditi i osoba sa završenom srednjom stručnom spremom, npr. pisanje zapisnika, pripremanja materijala za sjednice gradskog vijeća i slične poslove???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na svako rješenje možeš uputiti žalbu, u tvojem slučaju, gradonačelniku.

Nova sistematizacija niako ne može predviđati da radnici sa VSS rade poslove SSS, to je moguće samo privremeno, ali je moguće da se naprosto ukine radno mjesto na kojem radite te da Vam oni ponude radno mjesto za koje je potreban SSS, u tom slučaju vi imate mogućnost takav posao i odbiti,a oni Vam mogu jedino dati redovit otkaz ugovora o radu i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno! Ako se to slučajno desi svakako ću se žaliti. Mislim da me žele na neki način degradirati, ali dok ne dobijem rješenje ne mogu sa sigurnošću tvrditi. Ne vjerujem da će ukinuti moje radno mjesto jer će zaposliti još jednu osobu moje struke, a osim toga ja sam još vježbenik pa nisam nigdje raspoređena (mjesto vježbenika ne mora biti predviđeno u sistematizaciji). Tek kad dobijem rješenje ću sve znati. Samo me još zanima. koja je daljna instanca nakon Gradonačelnika, tj. ako Gradonačelnik ne usvoji moju žalbu, kome se dalje mogu žaliti??? Pliiiz, neka mi netko odgovori!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija