Jump to content

Savjet o sporazumnom otkazu


ZastoJa

Preporučene objave

Nasla sam bolji posao. Prije nego kazem sadasnjem poslodavcu...koji kao navodno uopce nema iskustva sa otkazima, osim onima koje je sam podijelio, jer to je tako dobra firma :rigoleto: , da se konzultiram malo... u Pravilniku pise da je otkazni rok 2 tjedna, a da se sporazumni otkaz moze dati u svakom trenutku. Dakle, ako se slozimo oko sporazumnog raskida ugovora, sto mora u tom stajati? Datum raskida je datum kad sam mu rekla ili za koji se dogovorimo? Misli da je najbolje biti u ovoj firmi do kraja mjeseca, pa u novoj od 1.11. Uglavnom, kako da to izvedem papirno da ne propustim neke rokove, neka prava, da se nesto ne usosim i tak...savjet bi bio cijenjen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sporazumni prestanak ugovora o radu nema nekakvu posebnu formu osim što mora biti u pismenoj formi. Za sam sporazum nisu relevantni nikakvi rokovi nego jedino ono što ste se sporazumili.

Sporazum obično sadržava: naznaku stranaka, naznaku ugovora koji se raskida i s kojim datumom, koliko si godišnjeg odmora iskoristila i da li češ do prestanka rada koristiti neki dio, eventualno naznaku međusobnih potraživanja, mjesto, datum i potpis i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija