Jump to content

Tehnološki višak a plačali mi fakultet


Icelady2007

Preporučene objave

Molim Vas hitnu pravnu pomoć!

30.07.sam proglašena tehnološkim viškom iako sam sada na zadnjoj godini fakulteta na koji su me oni stjerali i plaćali sve do sada.

20.07.sam predala molbu za plačanje 4.godine, no vratili su mi zamolbu potpisanu kao da je zaprimljena no nisu platili godinu iako sam ja po prvom ugovoru bila obavezna ostati u firmi još 2 godine nakon diplome.

Dali su mi pravno osnovano dali otkaz kao tehn.višak, te dali trebaju platiti 4.godinu?

Pomozite, molim Vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ovo još nisam čuo :-( interesira me kolika je to firma, o kojem se faksu radi. naime, pogledaj u ugovor o dodtanom obrazovanju, mislim da ti se oni u njemu obvezuju platiti sve godine. imaš elemente za tužbu ako ti ne plate faks.

otkaz ćeš dobiti sigurno, ali će ti platiti još tu godinu koja ti je ostala. pogledaj na što su se oni obvezali...

naime, treba pogledati uvjete pod kojim su te proglasili tehn. viškom. jel se radi o sistematizaciji radnih mjesta, jesu li ti ponudili otkaz sa nadopunom postojećem ugovoru sa ponudom novog radnog mjesta, i vjerojatno novog i nižeg koeficijenta.

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija