Jump to content

Kad poslodavac ne pušta na miru


medoslav

Preporučene objave

Želio sam otkazati ugovor o radu. S obzirom da poslodavac nije prihvatio sporazumni prekid, dao sam redoviti otkaz ugovora o radu pozivajući se na trajanje otkaznog roka 1 mjesec budući da zato imam osobito važan razlog (inače je po kolektivnom ugovoru otkazni rok kod redovitog otkaza 3 mjeseca, a kad radnik ima osobito važan razlog minimalno 15 dana, ali ne duže od mjesec dana).

Kao osobito važan razlog naveo sam da mi je supruga trudna te da mi ne odgovara što radim jako puno prekovremeno (često od 8 ujutro do 21 navečer) i to po terenu pa sam rijetko kod kuće. za osobito važan razlog sam naveo i traženje drugog posla s boljim uvjetima te mogućnost nastavka školovanja (fakultet).

Poslodavac odgovara da trudna supruga nije osobito važan razlog (ne spominje moje ostale razloge) da bi otkazni rok trajao 15 dana, čak tvrdi da je takav rok nezakonit?? :-D (a stoji u kolektivnom ugovoru).

 

Koji je moj slijedeći korak? Da li da istekom rok (15 tj. mjesec dana) odem tražiti radnu knjižicu, zaprijetim inspektoratom rada ili što? Napominjem da mi prekovremeni nisu isplaćeni...unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ukoliko stoji u kolektivnom ugovoru da je takav otkazni rok moguć onda takav otkazni rok nije nezakonit

 

kod otkaznih rokova uvijek postoji mogućnost i da se dogovorite drugačije

prema tome pokušajte još jednom razagovarati sa poslodavcem da se dogovorite oko otkaznog roka

 

 

ukoliko te ne uspije

tada se morate držati otkaznog roka koji propisuje zakon

međutim ukoliko kolektivni ugovor propisuje otkazni rok koji je povoljniji za radnika

tada treba primjeniti otkazni rok koji propisuje kolektivni ugovor

jer Zakon o radu kaže da u takvim slućajevima treba primjeniti povoljnije pravo za zaposlenika

 

sljedeći korak je taj da istekom otkaznog roka dođete po radnu knjižicu

ukoliko je ne dobijete tada prvo prijava inspekciji rada

a nakon toga sudska tužba

 

što se tiće prekovremenih sati koji vam nisu isplaćerni

isto prvo prijava inspekciji rada a nakon toga tužba

 

samo tu treba paziti na zastaru

koja nastupa za 3 godine

dakle ukolko vam nisu plaćeni prekovremeni koje ste odradili prije 3 i više godina njih nećete moći naplatiti jer je to potraživanje otišlo u zastaru

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U potpunosti se slažem sa autorom prethodnog posta te još dodajem da prekovremni sati koji prelaze broj dozvoljenih prekovremneih sati (10% najduže 4 tjedna uzastopno) je svakako razlog za izvanredni otkaz ugovora o radu, a pogotovo još i što nisu plaćeni, stoga imate pravo izvanredno otkazati ugovor o radu bez obveze odrađivanja otkaznog roka, što znači da radni odnos prestaje onog dana kada poslodavcu uručite izvanredni otkaz ugovora o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija