Jump to content

Ima li poslodavac pravo tražiti od radnika osobnu iskaznicu?


Mao

Preporučene objave

Ima li poslodavac pravo tražiti radnikovu osobnu iskaznicu na uvid, tj. traži da mu se dostavi fotokopija osobne iskaznice kako bi je spremio u dosje radnika.U toj firmi neprekidno radim 10 godina i firma je u većinskom privatnom vlasništvu.Zanima može li me poslodavac prisiliti na to,i na koji način, odnosno kakve mogu pretrpjeti sankcije ako mu nedam osobnu?

Zna li netko nešto o ovoj pravnoj regulativi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Može, pa čak i mora.

 

Nema direktne odredbe Zakona o radu koji uređuje ovo što te muči, ali i osnovno prilikom ugovoranja rada, trajanja radnog odnosa, upućuje na to da se i poslodavac i radnik moraju na neki način identificirati zbog sklapanja ugovora.

 

Posodavcu je to bitan podatak, budući da se tom ispravom posredno dokazuje - državljanstvo (treba radna dozvola ili ne), prebivalište odnosno boravište (obračun putnih troškova) .........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens je napisao:

Može, pa čak i mora.

 

Nema direktne odredbe Zakona o radu koji uređuje ovo što te muči, ali i osnovno prilikom ugovoranja rada, trajanja radnog odnosa, upućuje na to da se i poslodavac i radnik moraju na neki način identificirati zbog sklapanja ugovora.

 

Posodavcu je to bitan podatak, budući da se tom ispravom posredno dokazuje - državljanstvo (treba radna dozvola ili ne), prebivalište odnosno boravište (obračun putnih troškova) .........

 

Dobro, recimo da je istina to što kažeš,a sad predpostavimo što ako radnik jednostavno kaže svojem poslodavcu "ne dam svoju osobnu niti kopiju osobne nikome, osim policiji", što tu sad poslodavac smije konkretno poduzeti, jer ako ne učini ništa i drugi radnici će početi tako?Da poduzme disciplinske mjere protiv radnika,otkazuje mu ugovor, da radniku onemogući kakvo materijalno pravo za koje su potrebni podaci s osobne pa ga radnik tuži?Sorry možda sam dosadan...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poslodavac ima dvije mogućnosti, provjeriti podatke kod MUP-a, što je po meni potpuno nepotrebno, ili zatražiti obrazloženje radnika o razlozima zbog kojih ovaj to ne želi učiniti.

 

Po primitku obrazloženja, koje vjerujem ne može biti suvislo, otkazao bi mu ugovor o radu, o razlogu otkazivanja, zakonitosti otkaza, već bi nešto smislio, ako ne sada onda prvom prilikom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hm...U biti ispada da poslodavac ima pravo tražiti od radnika osobu iako to nigdje nije izričito propisano...a radnik može odbiti poslodavcu dati osobnu bez da izravno zbog toga razloga trpi sankcije...?Izgleda mi da je ovo nekakva rupetina u zakonu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znači, po tebi je rupa sve što nije navedeno? Hmmmm.....piše li negdje da ja moram dati poslodavcu osobnu na uvid....što, radiš na tuđu radnu knjižicu? Kako da poslodavac zna da si to ti? Mislim, postoji nešto što se zove zdrava logika...samo zato što nešto u zakonu nije navedeno, ne znači da je rupa...zamisli kad bi bili navedeni svi mogući scenariji....nebrem belivet da uopće netko pita tako nešto... :bang:

E, jel' piše negdje u zakonu da je baš ne smijem prebiti svog susjeda ili ukrasti čokoladicu u dućanu.... :tupan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa dobro ajde ti prebij svojega susjeda ili ukradi čokoladicu pa ces za to trpiti i sankcije. A za sta ce radnik odgovarati ako ne da osobnu poslodavcu, koje su tu izravne sankcije?Nema ih.Nemože mi ništa, osim da mi kako je gore netko napisao "otkazao bi mu ugovor o radu, o razlogu otkazivanja, zakonitosti otkaza, već bi nešto smislio, ako ne sada onda prvom prilikom".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zakonom o radu je propisano da poslodavac smije prikupljati, obrađivati, koristiti osobne podatke radnika kako radi utvrđivanja identiteta radnika tako i ostalih podataka (npr. datum rođenja, prebibvalište). Zašto poslodavac ima pravo tražiti na uvid osobnu iskaznicu, pa i njenu presliku, odgovor ti daje članak 1. Zakona o osobnoj iskaznici cit. "Osobna iskaznica je javna isprava kojom državljanin Republike Hrvatske dokazuje identitet, hrvatsko državljanstvo, spol, datum rođenja, prebivalište i adresu stanovanja".

 

Temeljm narećenog osobnom iskaznicom se dokazuje identitet, stoga poslodavac je ovlašten zahtjevati na uvid osobnu iskaznicu.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bumbo je napisao:

Zakonom o radu je propisano da poslodavac smije prikupljati, obrađivati, koristiti osobne podatke radnika kako radi utvrđivanja identiteta radnika tako i ostalih podataka (npr. datum rođenja, prebibvalište). Zašto poslodavac ima pravo tražiti na uvid osobnu iskaznicu, pa i njenu presliku, odgovor ti daje članak 1. Zakona o osobnoj iskaznici cit. "Osobna iskaznica je javna isprava kojom državljanin Republike Hrvatske dokazuje identitet, hrvatsko državljanstvo, spol, datum rođenja, prebivalište i adresu stanovanja".

 

Temeljm narećenog osobnom iskaznicom se dokazuje identitet, stoga poslodavac je ovlašten zahtjevati na uvid osobnu iskaznicu.

 

Ovo sam možda trebao na početku teme navesti;poslodavac ima moju staru osobnu iskaznicu od kad sam prije 10 godina došao raditi kod njega.Osobnoj je istekao vremenski rok važenja.Moji osobni podaci sa osobne iskaznice nisu se mijenjali otkad sam u firmi.Ostao samo isti, na istoj adresi. Jedino što sam morao promijeniti osobnu iskaznicu jer je stara istekla, i sad me poslodavac traži na uvid novu osobnu, a ja mu je ne želim dati, jer smatram da on već ima moje podatke od prije.Što on ima sada opet utvrđivati moj identitet i ostale podatke kada ih već ima a ništa se u međuvremenu nije promijenilo?Može li se on tu pozivati na odredbe koje navodiš?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam pravnik,ali evo nešto iz osobnog iskustva.Prije mjesec dana morala sam ići samu sebe prijaviti u radni odnos jer poslodavac nije imao vremena za takve stvari.Predala dam sve papire prijavu,ugovor...na kraju su me tražili kopiju osobne iskaznice.Dakle ako Vas je poslodavac osobnu iskaznicu to je vjerojatno radi prijave.Zašto raditi probleme radi toga kada mu to treba. :beba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rudi212 je napisao:

Nisam pročitala zadnju objavu da ste promijenili osobnu iskaznicu.Ali vjerojatno ne bi bez razloga pitao.A zašto ga jednostavno ne pitate?Ili Vam je dosadno u životu?Nađite neki hobi. :blabla:

 

On nema onu osobu iz ZOR-a ovlaštenu za nadzor nad čuvanjem osobnih podaka o radnicima, niti osobu za samo čuvanje, tako da svatko u firmi defacto ima pristup njima,od čistačice do direktora.Ja ne želim da se mojim podacima manipulira bez nadzora, a tipičan primjer je privatizacija kada je trgovao mojim dionicama bez mog znanja, ali to je druga tema i nećemo ovdje o tome.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rudi212 je napisao:

Žao mi je što sam bila gruba ili bezobrazna u zadnjoj objavi.

Pitajte ga izravno, bez okolišanja zašto mu treba.

 

Ma nemaš beda, sve OK.Rekao je da mu treba zbog kadrovske evidencije, a prije svega zbog broja osobne.

 

A što mislite o ideji za podizanje tužbe zbog mobbinga?Ovako trenutačno stoje stvari; prije dvadesetak dana usmeno me zatražio da mu dostavim osobnu i odbio sam,rekao sam da ne želim dati.Jučer je došao na moje radno sa pismenim Pozivom da mu je dostavim u roku od 3 dana-odbio sam potpisati primitak poziva.Na to mi je rekao da će mi poštom poslati, a ako odbijem primiti, da će nakon toga izvjesiti taj poziv na oglasnoj ploči u firmi.Odgovorio sam mu da me prestane uznemiravati, jer ako me nastavi proganjati zbog osobne angažirati ću svojeg odvjetnika i tužiti ću zbog mobbinga jer vrši pritisak na mene.On ima sve moje podatke od prije,koji još vrijede o da su se kojim slućajem mijenjali bio bih dužan obavijestiti ga u roku od 8 dana od dana nastale promjene.A ako mu sve to treba samo zbog broja osobne ja ću ga sam dostaviti onom tko ga to traži, ali njemu ga nedam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A u biti, ako treba poslodavcu nešto zbog kadrovske evidencije, u čemu je problem?

 

Dakle:

 

poslodavac ima pravo u svakom trenutku zatražiti od tebe ono što je i zatražio

 

(1) Osobni podaci radnika smiju se prikupljati, obrađivati, koristiti i dostavljati trećim osobama samo ako je to određeno ovim ili drugim zakonom ili ako je to potrebno radi ostvarivanja prava i obveza iz radnoga odnosa, odnosno u svezi s radnim odnosom.

(2) Ako je osobne podatke iz stavka 1. ovoga članka potrebno prikupljati, obrađivati, koristiti ili dostavljati trećim osobama radi ostvarivanja prava i obveza iz radnoga odnosa, odnosno u svezi s radnim odnosom, poslodavac mora unaprijed pravilnikom o radu odrediti koje će podatke u tu svrhu prikupljati, obrađivati, koristiti ili dostavljati trećim osobama.

(3) Osobne podatke radnika smije prikupljati, obrađivati, koristiti i dostavljati trećim osobama samo poslodavac ili osoba koju za to posebno opunomoći poslodavac.

(4) Netočni osobni podaci moraju se neodgodivo ispraviti.

(5) Osobni podaci za čije čuvanje više ne postoje pravni ili stvarni razlozi moraju se brisati ili na drugi način ukloniti.

(6) Poslodavac je dužan imenovati osobu koja je osim njega ovlaštena nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, obrađuju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

(7) Osoba iz stavka 6. ovoga članka mora uživati povjerenje zaposlenih, a podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti mora brižljivo čuvati.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens je napisao:

A u biti, ako treba poslodavcu nešto zbog kadrovske evidencije, u čemu je problem?

 

Dakle:

 

poslodavac ima pravo u svakom trenutku zatražiti od tebe ono što je i zatražio

 

(1) Osobni podaci radnika smiju se prikupljati, obrađivati, koristiti i dostavljati trećim osobama samo ako je to određeno ovim ili drugim zakonom ili ako je to potrebno radi ostvarivanja prava i obveza iz radnoga odnosa, odnosno u svezi s radnim odnosom.

(2) Ako je osobne podatke iz stavka 1. ovoga članka potrebno prikupljati, obrađivati, koristiti ili dostavljati trećim osobama radi ostvarivanja prava i obveza iz radnoga odnosa, odnosno u svezi s radnim odnosom, poslodavac mora unaprijed pravilnikom o radu odrediti koje će podatke u tu svrhu prikupljati, obrađivati, koristiti ili dostavljati trećim osobama.

(3) Osobne podatke radnika smije prikupljati, obrađivati, koristiti i dostavljati trećim osobama samo poslodavac ili osoba koju za to posebno opunomoći poslodavac.

(4) Netočni osobni podaci moraju se neodgodivo ispraviti.

(5) Osobni podaci za čije čuvanje više ne postoje pravni ili stvarni razlozi moraju se brisati ili na drugi način ukloniti.

(6) Poslodavac je dužan imenovati osobu koja je osim njega ovlaštena nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, obrađuju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

(7) Osoba iz stavka 6. ovoga članka mora uživati povjerenje zaposlenih, a podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti mora brižljivo čuvati.

 

Misliš da ne bih dobio eventualnu parnicu zbog mobbinga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema šanse za dobivanje takve vrste parnice, uopće nemaš osnove za nedostavljanje podataka poslodavcu, a kamoli za uspjeh u parničnom postupku. Oko mobbinga sam već u više navrata iznio ovdje svoje osobno stajalište koje je uglavnom utemeljeno na dosadašnjoj sudskoj praksi, a ona glasi: nitko nikada za ništa takvo do sada nije dobio spor. Ako netko zna za postupak koji je pravomoćno okončan po tom pitanju, nek ovdje javi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens je napisao:

Nema šanse za dobivanje takve vrste parnice, uopće nemaš osnove za nedostavljanje podataka poslodavcu, a kamoli za uspjeh u parničnom postupku. Oko mobbinga sam već u više navrata iznio ovdje svoje osobno stajalište koje je uglavnom utemeljeno na dosadašnjoj sudskoj praksi, a ona glasi: nitko nikada za ništa takvo do sada nije dobio spor. Ako netko zna za postupak koji je pravomoćno okončan po tom pitanju, nek ovdje javi.

 

Hvala, ove informacije su mi od pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A recimo i da ga tužiš za mobbing jesi se zapitao kakva će ti biti radna atmosfera na poslu?Znam da postoji nacrt prijedloga zakona o sprječavanju zlostavljanja na radu kojeg imam kod sebe jer sam i ja htjela tužiti,ali sam ipak promijenila radno mjesto.A što je sa novelom Zakona o radu iz 2003. zaštita dostojanstva radnika?

Mobbing se smatra kada te poslodavac zlostavlja najmanje tri puta tjedno i najmanje šest mjeseci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija