Jump to content

Ovrha - pomoc molilm hitno!!!!!!


kit-kat

Preporučene objave

18.09.2006 sam potpisla volonterski ugovor kako bi odradila godinu pripravnickog staza i stekla pravo na polaganje strucnog ispita.

Kao nezaposlena prethodna dva mjeseca sam primala naknadu od 1000 kn Zavoda za zaposljavanje zakljucno sa 30.09.2006.

Po potpisu volonterskog ugovora, krajem 9. mjeseca receno mi je da moram sama uplcivati sebi mirovinsko i zdravstveno. Sto sam i napravila. Za sto imam uplatnicu na svoje ime, ne ime te firme.

Međutim stiglo mi je rjesenje kako 451 kn moram vratiti zavodu jer sam 18.09 stupila u radni odnos?!

Savjetnica na zavodu mi je rekla da je to greska i da ce to ona srediti s odvjetnicom.Jer sam volonter bila u razdoblju od 18 - 30.09., placu nisam imala , a iz svog dzepa sam platila misrovinsko i zdravstveno I tako 2 puta ona je to navodno rjesvala i u njima je bio problem.

Dok mi treci put nije stiglo: prijedlog o ovrsi i rjesenje o ovrsi. Sve "u jednom paketu".

Jesam li ja njima zaista duzna vratiti tu razliku od 18.- 30.09.,mada imam ugovor o volonterskom radu??????? I je li moguce prijedlog o ovrsi i rjesnje suda dobiti odjednom. Nisam pojma imala da se postupak vodi. Hitan odgovor molilm, dok jos stignem nekakvu zalbu napisati, mada po svemu sudeci to nece sprijeciti ovrhu jer sam 07.11. uzeta kao pripravnica s placenim radnim stazom i sada imam placu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija