Jump to content

molim za vašu pomoć- zadržana radna knjižica već 3 godine


ivanaaa

Preporučene objave

pozdrav

poslodavac mi nije vratio knjižicu pune 3 godine, nije me nikada niti prijavio, radila sam na crno, sve te 3 god pokušavala sam doći do svojih papira bez prijave inspektoratu. nedavno sam poslala prijavu, inspektorat mi se u vrlo brzom roku javio da je bio kod bivšeg poslodavca, da radna knjižica nije kod njega, nego kod stanodavca kod kojeg ne stanujem otkad ne radim tj 3 god u restoranu.

rečeno mi je kako su sad nastupile zastare da oni podnose bilo kakvu prijavu protiv poslodavca... zanima me samo po kojem zakonu je taj moj bivši poslodavc mogao meni oduzet pravo da se zaposlim bilo gdje drugdje? i onda proći bez ikakvih posljedica. inspektorat mi je rekao kako će mi dati napismeno nekakvu potvrdu s kojom ću moći podnjeti zahtjev za novu radnu knjižicu.. ali me zanima kako je moguće da je meni zbog poslodavca 3 godine manje radnog staža.. mislim otkud mu to pravo???

 

puno hvala!!!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija